pres
18 بهمن 1401 - 16:26

کشف ۳۶۸ خودرو و موتورسیکلت مسروقه در پارکینگ‌ها

رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: به ‌طور همزمان در سراسر کشور دومین مرحله از طرح عملیاتی کشف وسایل نقلیه مسروقه در پارکینگ‌ها اجرا و بیش از ۳۶۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار "محمد قنبری" رئیس پلیس آگاهی ضمن گرامی داشت یوم‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های ابلاغی کتاب جامع عملیاتی، دومین مرحله از طرح عملیاتی کشف وسایل نقلیه در پارکینگ‌ها به ‌طور همزمان در استان‌های سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه این طرح از بهمن ماه سال جاری به مدت 3 روز در سراسر کشور اجرا شد، افزود: با تلاش افسران و کارآگاهان پلیس آگاهی پس از جمع‌بندی نتایج واصله مشخص شد در مدت یاد شده 215 دستگاه خودرو و 153 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شده است.

 
رئیس پلیس آگاهی فراجا ضمن توصیه به شهروندان و رانندگان با بیان اینکه حین گردش و تفریح اتومبیل خود را در مکانی امن و حتی‌المقدور در پارکینگ‌های عمومی و مطمئن پارک کنند، گفت: در زمان ورود و خروج از پارکینگ ابتدا خودرو را خاموش کرده و سوئیچ را برداشته سپس درب پارکینگ را باز و یا ببندید.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزد‌گیر، سویچ مخفی، قفل فرمان، قفل پدال، قفل سوئیچی و سایر وسایل تاخیری و بازدارنده مجهز کنید و حتما در هنگام ترک اتومبیل از به جای گذاشتن  سند، کارت و سایر اوراق شناسایی و اموال با ارزش در داخل آن خودداری کنید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025294