pres
18 بهمن 1401 - 22:43

تفکر شهید سلیمانی در جوامع مختلف در حال رشد است

فرماندار کاشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی حد و مرز نمی‌شناسد، گفت: تفکر شهید سلیمانی در جوامع مختلف در حال رشد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدشریف زارعی امشب در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) ضمن اشاره به شهادت بیش از 17 هزار ترور توسط مزدوران، اظهار داشت: دشمنان همواره علیه جمهوری اسلامی توطئه می‌کردند، اما این نظام مقدس با تمام این حملات سراپا است.

وی با بیان اینکه امنیت امروز حاصل خون بیش از 250 هزار شهید از ابتدای انقلاب تاکنون است، افزود: از دل این جوانان افرادی همچون شهید سلیمانی خارج می‌شود که بیش از 40 سال با دشمنان در عرصه‌های مختلف حضور دارد و در نهایت تصمیم به حذف فیزیکی او می‌شوند در حالی که شهادت او موجب انقلاب جدید شد.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه امروز کاروان زیارت قبر شهید سلیمانی در کشور راه‌اندازی شده است، ابراز داشت: امروز جریان جدیدی در حال شکل‌گیری است و تفکر شهید سلیمانی در حال رشد میان جوامع است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی همه جانبه تحریم است، گفت: در گذشته با وجود نبود تحریم‌ها از هر جهت وابسته بودیم به نحوی که امروز در سلول‌های بنیادی جزء کشورهای برتر هستیم در حالی که امروز در  برخی کشورهای توسعه یافته هنوز فلج اطفال وجود دارد.

زارعی ضمن اشاره به حضور فعالان بانوان در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: وجود مشکلات در بخش‌های مختلف وجود دارد و این موضوع قابل انکار نیست اما مسئولان نیز جهادگونه در صحنه حضور دارند و با ارتباط مستقیم با مردم مسئولان رده بالای کشوری از مشکلات مطلع و برای رفع آنان چاره‌اندیشی می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی مرز نمی‌شناسد، تاکید کرد: امروز آمریکا در یک سراشیبی وجود دارد و این موضوع غیرقابل انکار است و به زودی و بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیروزی از آن ما است.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه تمامی دستاوردها به برکت انقلاب و خون مطهر شهدا است، افزود: این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) وصل می‌شود و برای این انقلاب خون و جان می‌دهیم.

انتهای پیام/801/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1026347